Darbų kainos

Visos darbų kainos ir sąlygos priklauso nuo Jūsų projekto dydžio ir turimo laiko. Projektams dažnai naudojame rinkoje esamus šablonus ir pilnai pritaikome pagal Jūsų pageidavimus, brandbook’ą ar kitus reikalavimus.

Atlikimo terminas

Visada laikomės nustatytų terminų ir stengiamės nevėluoti. Taupome Jūsų laiką, todėl netrukdome paprastais klausimais ar ilgais ir nuobodžiais susitikimais. Viską galime suderinti telefonu ar elektroniniu paštu!

Svetainės darbai

Svetainė gali būti el. parduotuvė su keliais tūkstančiais prekių arba paprasta porfolio tipo su vienu puslapiu. Kainos svyruoja kažkur nuo 200€ iki 500€.

Programėlių kūrimas

Programėlė kaip ir svetainė gali būti labai įvairi. Kokiai sistemai bus pritaikyta. Ar tai bus vidaus naudojimui ar talpinama programėlių parduotuvėse. Ar bus naudojamos reklamos ir pirkimai programėlėje. Kainuos nuo 1000€.

Žaidimų kūrimas

Turbūt sunkiausiai apskaičiuojama apimtis. Jeigu tai pirmasis Jūsų žaidimas, tai labai tikėtina, kad jis bus gana mažos apimties ir galėsime pritaikyti rinkoje esantį šabloną ir Jūsų pagrindinis darbas bus žaidimo populiarinimas! Kainos nuo 1500€ jau pritaikius Android ir Ios.

Explainer video klipas

Kainos skaičiuojamos sekundėmis. Vienos minutės kaina su įgarsinimu ir pataisymas nuo 300€. Priklausomai kiek šablonų mums reikės norint pasiekti reikiamą rezultatą.

Šiuo metu pagrindinė informacija yra ruošiama ir bus papildyta artimiausiu metu.