Naudojamos technologijos

Explainer tipo vaizdo klipams pirmiausia reikia išsirinkti tinkamą šabloną pagal norimą stilių. Ar tai bus explainer tipo ar tiesiog paprastas pristatomasis klipas. Naudojama programa yra Adobe Affter Effects, todėl reiktų rinktis šiai tinkamus šablonus. Jeigu norite kažkokią vaizdinę medžiagą galite išsirinkti iš Envato Elements. Turime ten narystę, todėl Jums nieko tai nekainuos. Jeigu turėsite minimalų scenarijų ir norimų spalvų paletę darbai vyks daug greičiau ir lengviau bus pasiektas tikslas.

Patirtis

Pradėjome dirbti su vaizdo medžiaga dar universitete. Išmokus pusę programos galimybių darbai vyksta sklandžiau ir profesionaliau. O pritaikius garso takelį ir teksto įgarsinimą gaunasi visai neblogas rezultatas.

Dažniausiai pasitaikantys klausimai

1. Ar įgarsinsite tekstą?

Taip. Galėsite išsirinkti iš kelių variantų.

2. Ar bus pritaikyti garso efektai ir takelis?

Taip, pridėsime garso efektus, kad viskas būtų daug efektyviau.

3. Ar tinkami klipai vaizdo reklamoms?

Galime video klipą pritaikyti skirtingoms rezoliucijoms. Nesvarbu ar tai bus landscape ar portrain mode. Viskas priklauso nuo projekto.

Atlikti darbai

Svetainėje rasite mūsų atliktų darbų sąrašą pagal suskirstytas kategorijas, bei raktažodžius. Galėsite greičiau surasti norimus pavyzdžius. Visų darbų negalėjome sutalpinti, todėl sudėjome aktualiausius ir reikalaujančius išskirtinio dėmesio.

Atlikimo terminai

Mūsų privalumas, kad galime imtis Jūsų darbų nedelsiant. Susisiekus aptarsime darbų eigą, visas detales, įsigilinsime į Jūsų problemas ir galėsime pradėti.

Susisiekite