Naudojamos technologijos

Programėlių kūrimui dažniausiai naudojame jau sukurtus šablonus. Tai leidžia pigiau ir greičiau paleisti projektą. Visas dizainas ir trūkstamos funkcijos yra derinamos atskirai su klientu, todėl projektas neatrodo šabloniškas. Minusas, kad tai dažniausiai gali būti kaip MVP versija, bet greitis ir kaina tai atperka. Populiariausia programa yra Flutter, nes galima tą patį projektą iškarto panaudoti Android ir IOs sistemoms. Taip pat turime patirties su Android Studio, skirta Android ir kodai pritaikyti tiesiog Xcode. Esame kurę projektą su React native ir Expo. Nors Unity yra naudojamas žaidimas, bet galima sukurti ir išskirtinių poreikių aplikaciją. Labai tinkama, jeigu norime vaizduoti 3D objektus.
Backendui naudojame dažniausiai WordPress’ą. Taip, pat galime naudoti Firebase ar tiesiog paprastą Mysql.

Patirtis

Aplikacijas su Android studio pradėjome kurti kažkur prieš penkis metus. Pradėjome nuo lietuviškų receptų, užsienietiškų anekdotų ir citatų aplikacijų.
Su React native + Expo turėjome vieną projektą taksi užsakymo sistemą – web, android ir ios sistemose.
Paskutiniu metu daugiausia projektų atliekama su Unity programa. Kuria esame sukūrę tokias programėles kaip radijas, video playeris, vaikams skirta su daug animacijos.

Dažniausiai pasitaikantys klausimai

1. Ar saugu naudoti šabloninius variantus?

Taip, nes šabloninius variantus jau būna išbandę daugybę žmonių ir per laiką visi bug’ai būna ištaisyti. Jeigu mes pastebėsime kažkokius bug’us ar klaidas, būtinai viską ištaisysime galutinėje versijoje.

2. Ar galima naudoti komerciniais tikslais?

Taip, perkamos licenzijos leidžia programėles naudoti komerciniais tikslais ir iš jų uždirbti.

3. Kokius šablonus geriausia naudoti mūsų projektui?

Tiesiog susisiekite su mumis ir mes rasime geriausią sprendimą. Nes kiekvienas projektas yra individualus ir reikalaujantis naujų sprendimų.

4. Kiek pakeitimų galiu tikėtis?

Kursime produktą iki tiek, kol būsite patenkinti rezultatu. Dažniausiai po 3-5 pakeitimo viskas būna išspręsta.

Atlikti darbai

Svetainėje rasite mūsų atliktų darbų sąrašą pagal suskirstytas kategorijas, bei raktažodžius. Galėsite greičiau surasti norimus pavyzdžius. Visų darbų negalėjome sutalpinti, todėl sudėjome aktualiausius ir reikalaujančius išskirtinio dėmesio.

Atlikimo terminai

Mūsų privalumas, kad galime imtis Jūsų darbų nedelsiant. Susisiekus aptarsime darbų eigą, visas detales, įsigilinsime į Jūsų problemas ir galėsime pradėti.

Susisiekite

Atsiliepimas iš Paslaugos

Su siuo paslaugu tiekeju nedirbome, taciau pateikus uzklausa gavome issamu atsakyma ir norimos paslaugos alternatyvu sprendima. Maloniai nustebino.