Naudojamos technologijos

Internetinėm svetainėm dažniausiai naudojame WordPress, pačią populiariausią turinio valdymo sistemą. Tai leidžia rinktis iš labai daug nemokamų pluginų ir dar tiek pat mokamų. Tai leidžia įgyvendinti beveik visus sprendimus, kurių tik Jums reikia. Kadangi, tai yra populiari sistema, tai jai daug programuotojų tai pat surasite. Jeigu laiku atnaujinsite svetainės turinio valdymo sistemą ir joje esančius pluginus, neturėsite jokių problemų. Kurdami svetainę įdiegsime kelis pluginus, kurie sumažins įsilaužimo tikimybę. Be abejo, visada yra galimybių, kad į svetainę bus įsilaužta.

Norėdami sukurti internetinę parduotuvę klientams siūloma naudoti Woocommerce, kas yra WordPress pluginas su labai daug galimybių, dėl to Jums nebus problemų su custom sprendimais. Nebent turite labai jau specifinių poreikių, tuomet reiktų žiūrėti individualiai. Didelėms parduotuvėms mes rekomenduojama naudoti Prestashop. Jeigu Jums reikia stabilios, paprastos su daugybę prekių parduotuvės, tai bus kaip tik Jums skirta.

Jeigu Jums reikia labai paprastos svetainės su nesikeičiančia informacija, galime įkelti paprastą HTML5 svetainę. Svetainės išlaikymui prireiks pačio paprasčiausio svetainės plano.

Blogi svetainės greičio rezultatai? Rekomenduojame visus paveiksliukus optimizuoti su JPEGOptim ir OptiPNG ir naudoti LiteSpeed sistemą.

Patirtis

Svetainių kūrime turime apie dešimt metų patirties. Pradėjome nuo Joomla ir paprasto php, bet galiausiai apsistojome pagrinde ties WordPress dėl jo paprastumo ir beveik neribotų galimybių. Šiuo metu stengiamės naudoti kuo mažiau pluginų, optimizuoti paveiksliukus, kad pasiekti kuo geresnį svetainės užsikrovimo greitį, kuris yra svarbus Google rezultatams paieškoje ir patiems klientams.

Dažniausiai pasitaikantys klausimai

1. Ar saugu naudoti WordPress??

Taip. Tai yra saugo naudoti tiek pat kaip ir kitą paprastą turinio valdymo sistemą.

2. Kokio talpinimo plano reikia Worpdress + Woocommerce?

Viskas priklauso nuo svetainės dydžio. Jums reikės vienos duomenų bazės ir pradžiai užteks paprasčiau plano.

3. Ar svetainė turės gerą užsikrovimo greitį?

Viskas priklauso nuo pasirinkto svetainės šablono, pluginų kiekių, pateikiamos informacijos ir panašiai. Geriausi rezultatai bus naudojant litepseed sistemą ir tam skirtą cache pluginą.

Atlikti darbai

Svetainėje rasite mūsų atliktų darbų sąrašą pagal suskirstytas kategorijas, bei raktažodžius. Galėsite greičiau surasti norimus pavyzdžius. Visų darbų negalėjome sutalpinti, todėl sudėjome aktualiausius ir reikalaujančius išskirtinio dėmesio.

Atlikimo terminai

Mūsų privalumas, kad galime imtis Jūsų darbų nedelsiant. Susisiekus aptarsime darbų eigą, visas detales, įsigilinsime į Jūsų problemas ir galėsime pradėti.

Susisiekite