Naudojamos technologijos

Kaip ir parašyta temoje kuriame žaidimas skirtus telefonams ar planšetėms su Unity programa. Su ja galima kurti ne tik žaidimus, bet ir įvairias aplikacijas. Tokias kaip radijas, video playeris, duomenų atvaizdavimas, 3D objektų prezentacijos ir daug kitų įdomių projektų. Pasitelkiant telefone esantį giroskopą ar GPS imtuvą galima pritaikyti unikalius sprendimus Jūsų programėlei.

Unity yra ištieks labai plataus spektro programa. Jeigu turite įdomių minčių, susisiekite!

Žaidimai gali būti patys įvairiausi, nuo paprastų 2D iki sudėtingų 3D. Bet sudėtingo žaidimo greitai ir pigiai nesigaus padaryti, todėl naudojame pateiktus šablonus iš Asset Store. Kas leidžia visą procesą žymiai atpiginti ir pagreitinti. Pirmiausia pagal sugalvotą idėją išsirenkam tinkamiausią produktą ar kelis, tuomet sukuriame dizainą ir pradeda darbus. Integruojame Jūsų reklamos tinklą, nustatome pirkimus programoje. Jeigu tai paprasta programa galime laikyti programėlės mūsų paskyrose, tam, kad nereiktų mokėti metinio abonementinio mokesčio (Apple).

Kiekvienas projektas bus peržvelgtas individualiai ir mes parinksime geriausią variantą. Galime papildyti esamą šabloną pagal Jūsų poreikius. Unity programoje programuojame vizualiniu būdu naudojant Playmaker. Todėl galimybės yra neribotos.

Patirtis

Pirmasis įsigytas assetas parduotuvėje buvo kažkur 2016 metais. Po metų jau turėjome labai paprastą žaidimą Android parduotuvėje. Šiuo metu esame sukūrę nemažai žaidimų ir aplikacijų su Unity tinkantiems Android, Ios ir Windows sistemoms. Aplikaciją galima pasiekti info terminaluose.

Dažniausiai pasitaikantys klausimai

1. Ar galima asset store produktus naudoti programėlėje?

Taip, esančios licenzijos leidžia uždirbti naudojant asset’us.

2. Ar sudėtinga sukurti paprastą žaidimuką?

Jeigu Jūsų idėja nėra unikali, tuomet žaidimą galima sukurti tikrai per mėnesį laiko. Žinoma, kalba eina apie mažiuką variantą.

3. Ar šios paslaugos yra brangios?

Ne, bet viskas priklauso nuo Jūsų idėjos, turimo laiko ir ar jau yra paruoštas šablonas, kurį galėtume redaguoti pagal Jūsų poreikius.

Atlikti darbai

Svetainėje rasite mūsų atliktų darbų sąrašą pagal suskirstytas kategorijas, bei raktažodžius. Galėsite greičiau surasti norimus pavyzdžius. Visų darbų negalėjome sutalpinti, todėl sudėjome aktualiausius ir reikalaujančius išskirtinio dėmesio.

Atlikimo terminai

Mūsų privalumas, kad galime imtis Jūsų darbų nedelsiant. Susisiekus aptarsime darbų eigą, visas detales, įsigilinsime į Jūsų problemas ir galėsime pradėti.

Susisiekite