Naudojamos technologijos

Dedikuoto Web serverio paruošimai naudojame dažniausiai Ubuntu Server paskutinę LTS versiją ir pasirinktai naudojame arba Ispcofnig arba LiteSpeed paneles serverio resursams valdyti. Pasirinkdami dedikuotą serverį, VPS ar VDS Jūs esate užtikrintas, kad gausite visus resursus, kurie yra nurodyti. Galėsite stebėti visus serverio parametrus ir pats nuspręsti kada jau reikalingas naujas serveris. Didžiausi svetainių talpinimo tiekėjai siūlo Jums apkrautus serverius, kuriuose talpinama be galo daug svetainių. Įveskite Jūsų serverio IP adresą į paiešką ir atidarę kelis pirmus rezultatus pamatysite talpinamas svetaines. Su instaliuotomis valdymo panelėmis galėsite valdyti pats visas svetaines, žmones, kurie galės prisijungti ir panašiai. Turėdami root teises galėsite daug lengviau perkelti savo svetaines, jeigu turite daugybę failų. Galėsite paskirstyti mysql prisijungimus ir failų pasiekiamumą po daugybę serverių, jeigu Jūsų klientai yra iš viso pasaulio. Tai aktualu dideliems projektams.

Į serverį galime instaliuoti nuosavą VPN ar sukonfiguruoti specialius įrankius, tokius kaip Wowza, TVHeadend, nuostabų nemokamą lietuvišką produktą Apskaita5 ar tiesiog apsaugoti serverį pagal IP adresą. Jeigu planuojate multiplayer žaidimą, tai pigiausias startus būtu su dedikuotu serveriu.

Jeigu turite didelę svetainę su daug paveiksliukų turint dedikuotą serverį galima gana lengvai automatizuoti visus paveiksliukus naudojant tokias bibliotekas kaip JPEGOptim ir OptiPNG

Patirtis

Serverių pažintis prasidėjo prieš dešimt metų, kuomet reikėjo didelių serverio pajėgumų. Todėl pigiausias variantas buvo išmokti patiems naudotis dedikuotu serveriu. Turėjome minecraft serverių užsakymo svetainę, tai žinios padėjo paruošti dedikuotą serverį tai pat. Naujausia patirtis buvo apie tai kaip pasileisti nemokamą apskaitos programą online būdų – Apskaita5.

Dažniausiai pasitaikantys klausimai

1. Ar nuosavus serveris yra saugus?

Taip. Turėdami savo nuosavo serverį Jūs rūpinsitės, kad visos bibliotekos būtų naujausios versijos, kas sumažins įsilaužimo riziką. Taip pat, stebėdami visus log’us turėsite daugiau laisvės viską stebėti ar išplėsti „log’ų gylį.”

2. Ar tai brangu?

Investavę vieną kartą į instaliaciją ir kelis kartus per metus į atnaujinimus Jums viskas kainuos tikrai pigiau.

3. Ar gausiu paslėptas sąskaitas kaip pas didžiuosius tiekėjus?

Ne, mokėsite tik už darbą. Šiuo metu populiaru kai Jums yra siūlomos visai nereikalingos paslaugos.

Atlikti darbai

Svetainėje rasite mūsų atliktų darbų sąrašą pagal suskirstytas kategorijas, bei raktažodžius. Galėsite greičiau surasti norimus pavyzdžius. Visų darbų negalėjome sutalpinti, todėl sudėjome aktualiausius ir reikalaujančius išskirtinio dėmesio.

Atlikimo terminai

Mūsų privalumas, kad galime imtis Jūsų darbų nedelsiant. Susisiekus aptarsime darbų eigą, visas detales, įsigilinsime į Jūsų problemas ir galėsime pradėti.

Susisiekite